HTX TON Spot ve Marjin İşlem Yarışmasını başlatıyor. Hemen katılın, 10.000 TON ödül havuzundan payınızı kapın!

Değerli HTX Kullanıcıları,

HTX, TON Spot ve Marjin İşlem Yarışmasını başlatıyor. 10.000 TON ödül havuzunu paylaşmak için hemen katılın!

Etkinlik Tarihi: 27 Ekim 2022, 15:00 (UTC+3) - 6 Kasım 2022, 15:00 (UTC+3)

Kurallar:

 • Ödül havuzu 10.000 TON'dur. Ödül dağıtım detayları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.
 • Etkinlik süresi boyunca, toplam TON spot ve marjin işlem hacimleri 500 USDT seviyesine ulaşan kullanıcılar, işlem hacimlerine oranla sıralamaya girmeye hak kazanacaklardır.
 • Ek ödül: İşlem hacmi sıralamasında ilk 50'ye giren kullanıcıların her birine %10 marjin borç kullanım kuponu verilecektir.

Sıralama

Ödül

1.

1.000 TON

2.

800 TON

3.

600 TON

4. - 10.

200 TON/kullanıcı

11. - 20.

100 TON/kullanıcı

21. ve gerisi

Kullanıcılar işlem hacimlerine oranla 5.200 TON paylaşacaklardır

 

Şartlar ve Koşullar:

 • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamaz.
 • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
 • Etkinlik süresi boyunca, yalnızca toplam TON spot ve marjin işlem hacimleri 500 USDT seviyesine ulaşan kullanıcılar, işlem hacimlerine oranla sıralamaya girmeye hak kazanacaklardır.
 • Ödüller etkinlik bitiminden sonra 7 iş günü içinde kazananların HTX hesaplarına tanımlanacaktır. 7 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • Yerel yasalar gereği, bazı ülke ve bölgelerden kayıtlı kullanıcılar bu etkinliğe katılamazlar, detaylar için lütfen HTX kullanıcı sözleşmesini inceleyin.
 • Çoklu hesap kaydı yapma ve yasa dışı, sahtecilik veya zarar verme amaçlı yapılan herhangi bir yanıltıcı veya istismara yönelik faaliyette bulunduğu tespit edilen katılımcıları diskalifiye edilecektir.HTX bu tür eylemlere karışan hesapları dondurma, kazançlarına el koyma ve gerekli cezai işlemleri uygulama hakkını saklı tutar.
 • HTX, bu etkinliğin nihai sonuçlarını yorumlama hakkını saklı tutar.
 • HTX, önceden bildirmeksizin bu etkinliğin kurallarında değişiklik yapma veya etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.

HTX

27 Ekim 2022

 

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HTXTurkiye

https://t.me/HTXTurkiyeDuyuru

Discord:

https://discord.gg/htx-global

HTX, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. HTX tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan HTX sorumlu değildir. HTX, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısını okuyunuz.