PrimeEarn Soru - Cevap

1、PrimeEarn Nedir?

PrimeEarn, Prime markası altında HTX’nin oluşturduğu sınırlı sürede yüksek getiri sağlayan standart finansal ürünlerdir. Yalnızca BTC/ETH/USDT ana akım ve diğer yıldızı parlayan projeleri kapsar. Kullanıcılar, yatırımda olmayan varlıklarıyla her PrimeEarn projesine katılarak portföylerini güçlendirebilir. Her PrimeEarn projesinin getiri oranı, etkinlik kuralları gibi özellikleri piyasa dinamiklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ve başarıyla kaydolan kullanıcılar, sektördeki ortalamanın üzerinde bir yıllık oranın tadını çıkarabilir. HTX, kullanıcılar için daha güvenli ve sağlam bir platform sunarken piyasa dalgalanmalarından korumak amacıyla daha iyi varlık yönetimi seçenekleri sunar.

2、PrimeEarn, HTX Earn ve Primelist arasındaki fark nedir?

Primelist, HTX’de Prime markası altında yeni varlıkların satışa çıktığı etkinliktir. Kullanıcılar erken airdrop etkinliğine katılabilir veya yeni tokenin satışa çıkmasından önce uygun fiyattan satın alabileceği Primelist etkinliğine katılabilir.

Primelist, PrimeEarn’den öncelikli olarak sunduğu varlıklar sebebiyle ayrışır. Primelist, yeni token satışlarına odaklanırken PrimeEarn ise HTX Earn’de yer alan kısa süreli yüksek getirili standart finansal ürünlerdir. PrimeEarn’de yer alan varlıklar BTC/ETH/USDT gibi ana akım projelerle olmakla birlikte diğer yıldızı parlayan projeleri de kapsar. PrimeEarn etkinlikleri genellikle 7 gün sürer ancak bazen belirtilenden önce de sonlanabilir. PrimeEarn’e katılan kullanıcılar sektör ortalamasının üzerinde yıllık getiri oranı elde eder.

3、PrimeEarn ürünlerine başarıyla kaydolduktan sonra varlıklarıma ne olur?

Varlıklarınızın değeri, kaydolduğunuz ürünün yıllık getiri oranına göre artacaktır.

4、PrimeEarn ürünlerine her zaman katılabilir miyim?

Hayır, yalnızca PrimeEarn etkinliği süresince katılabilirsiniz. Kaydolabileceğiniz bir ürün kalmadıysa bir sonraki PrimeEarn ürününün gelmesini beklemelisiniz.

5、PrimeEarn yalnızca sabit süreli yatırım ürünleri için midir?

Piyasa durumlarına bağlı olarak yeni finansal ürünleri PrimeEarn’e eklemeyi planlıyoruz. Takipte kalın