HTX NEO Mainnet Güncellemesini Destekleyecektir

Değerli Kullanıcılar,

HTX, NEO mainnet güncellemesini destekleyecek ve kullanıcılarının Neo Legacy tabanlı NEO & GAS tokenlerini Neo N3 zincir tabanlı yeni tokenlerle değiştirecektir. Geçiş ödülleri, Neo Geçiş Duyurusuna göre kullanıcıların hesaplarına gönderilecektir. Güncelleme tamamlandıktan sonra var olan NEO & GAS tokenlerin yatırma ve çekme işlemleri devre dışı kalacaktır.

NEO Geçiş Duyurusu: https://neo.org/blog/details/4244

Düzenlemenin detayları şöyledir:

1. Yatırma ve Çekme İşemlerinin Durdurulması

14 Eylül 5:00 itibarıyla NEO & GAS yatırma ve çekme işlemleri durdurulacak ve işlemlerin açılışı ileri bir tarihte duyurulacaktır. NEO & GAS al-sat işlemleri mainnet güncellemesi sırasında etkilenmeyecektir.

2. Margin İşlemler ve Kripto Kredilerdeki Kredi Hizmetlerinin Durdurulması

  • Margin işlemler ve Kripto Krediler’de var olan NEO & GAS tokenleri için kredi hizmetleri  14 Eylül 4:30 itibarıyla durdurulacaktır. Durdurulmadan önce lütfen işlemlerinizi tamamlayın. Hizmetin yeniden açılma duyurusu ileri bir tarhite yapılacaktır.
  • Güncelleme, varlık likidasyonuna neden olabilecek önemli fiyat dalgalanmalarına neden olabileceğinden lütfen sağduyulu ve bilinçli kararlar alın.

3. Sistem Görüntüsü ve Geçiş Ödülleri

  • Borsa hesabı, Futures hesabı ve Margin hesabındaki (ödünç alınan fakat ödenmeyen tokenler içindir, ödenmemiş tokenler düşülecektir; geri ödenmesi gereken faiz de düşülecektir) NEO & GAS bakiyelerinin sistem görüntüsü 14 Eylül 19:00 itibarıyla alınacaktır. Alt ve ana hesaplardan alınan sistem görüntüleri ayrı ayrı hesaplanacaktır.
  • Geçiş ödülleri, kullanıcıların borsa hesaplarına sistem görüntüsündeki miktara oranla gönderilecektir. Ödül dağıtımı tamamlandığında ileri tarihte bir duyuruyla bildirilecektir.

Not:

Karmaşık geçiş süreci dikkate alındığında HTX’e NEO & GAS yatırımlarını lütfen 14 Eylül 9:00’dan önce tamamlayın. Geri kalan tüm işlemlerle biz ilgileneceğiz.

Güvenlik Hatırlatması:

Lütfen kötü niyetli ve dolandırıcılık olabilecek satışlara dikkat edin. HTX ile ilgili tüm bilgiler resmi duyuru, e-posta, mesaj ve uygulama bildirimleri ile gönderilir. Ek olarak, kendini HTX olarak tanıtan kişi veya kurumları doğrulamak için https://www.huobi.com/tr-tr/verification/ adresinde bulunan Medya Doğrulayıcısını kullanabilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz! 

HTX

13 Eylül 2021

 

HTX mobil uygulamasıyla, her an her yerde işlem yapın

iOS veya Android sürümünü indirmek için buraya tıklayın

Bizi takip edin

Twitter: https://twitter.com/HuobiTurkiye/

Facebook: https://www.facebook.com/huobiglobalofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/huobiturkiye/

Reddit: https://www.reddit.com/r/HuobiGlobal/

Medium: https://huobiturkiye.medium.com/

Telegram:

https://t.me/HTXTurkiye

https://t.me/HTXTurkiyeDuyuru

HTX, önceden bildirmeksizin neden belirtmeden duyuruda değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. HTX tarafından yapılan duyuru ve bilgilendirmeler, yatırım tavsiyesi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucu doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıplardan HTX sorumlu değildir. HTX, alım satım veya staking gibi işlemler için garanti vermez, tazminat sağlamaz, sorumluluk almaz. Lütfen buradan Risk Uyarısınıokuyunuz.